Ach jo ...

10. května 2010 v 9:33 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Proč po mě pořád někdo něco chce a co je nejhorší, že to chce hned. Rád pomáhám lidem, obzvláště dobrým přátelům, ale co je moc, to je moc. Poslední dobou se mi zdá, že mám v práci daleko víc času než doma, a že v práci nemám žádnej volnej čas :D
Rád pomáhám, ale pomoc pro mě znamená: navést na správnou cestu, ukázat jak se to dělá, poradit, nebo společně dosáhnout cíle.
Ale když někdo v podstatě řekne: udělej mi to, já to neumim ... tak co to potom je. Takováhle pomoc nemůže a neni prospěšná ani na jednu stranu.
unava

Nedivím se, že sem každej den úplně vyřízenej, že nedokážu vstát do práce včas (divím se, že mi to
ještě trpěj :D ale svejch 9 hodin si vždy odpracuju)
Nadměrná fyzická zátěž, každodenní stres, nedostatek spánku a odpočinku ... to vše může vést ke stavu chronické únavy.
Příznaky přetrénování: apatie, agresivita, deprese, euforie, nechuť k tréninku a závodění, spavost - nespavost, nechutenství - zažívací problémy, snížená imunita, větší náchylnost na nemoci, tachykardie (zvýšení klidové srdeční frekvence).

Krásný článek sem o tom našel na http://www.sportnutrition2.cz/clanek/unava-a-zotaveni:43/

Nedivím se, že nemám čas vůbec na nic. Že se mi nechce nic dělat, že nemám ani čas udělat nějakej design Blogu :D a že nápad mám docela dobrej. Jen to chce vypnout telefon, ICQ, odpojit zvonek na dveřích, zavřít se do pokoje, nasadit sluchátka na hlavu, zapnout nějakou pořádnou hudbu a tvořit :D jenže kdy se mi to podaří, to nemám zdání.
Proto omluvte těžce pracujícího člověka, že OSTUDA za víc jak měsíc nebyl schopnej najít si čas zplodit něco kreativního. Můžu jen říct ... budu se snažit :D ale nic neslibuju
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama