Lidé u moci sou samí blbci

18. května 2010 v 10:36 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Nerad to říkám takhle na plnou hubu, ale je to tak. Kamkoliv se podívám vidím akorát pitomce a idioty. A bohužel, teď nenazážim pouze na politiky, ale hlavně na vedení firem a to nejen tý kde pracuju.
Cožpak si vážně tyhle lidi myslí, že obyčejnej člověk je nějakej póvl a nechá si dobrovolně srát na hlavu? Bože ... vždyť je to tak průhledý. Každej trošičku informovanější člověk to přece musí vidět.

O politiku se vůbec nezajímám, ale náhodou sem viděl několik předvolebních prezentací jednotlivých stran a byla to parodie, jinak se to ani nedá nazvat. Dost sem se u toho nasmál a myslel si svoje, ale to bych tady nerozmazával. Chci spíš mluvit o vedení firem. Jelikož sem v podstatě denně v kontaktu s "obyčejnýma lidma", mám zprávy z mnoha různých míst a všude to je stejný. Všem se teď hodilo, že byla krize a stále jim to hraje do ruky. Stále mají na co se vymlouvat a bezproblémově zvyšovat zisky a snižovat náklady. Dokud jim to budou lidé trpět a žrát, tak to bude horší a horší.
pretizeny_osel


Když převedu svojí úvahu praxi ... třeba dělám už skoro dva roky za nástupní plat a jediný co se mi zvyšuje je práce a zodpovědnost. Teď když sem mluvil s vedením, tak zvyšovat plat se stále nebude, nejdřív za půl roku :D jediný co mi trošku zvednou sou prémie. Ano, teď sem sice dostal jakýchsi motivačních sedm tisíc, ale k čemu mi to je, když se kvůli tomu firma dostala do půlmilionové ztráty a když je firma ve ztrátě, nevyplácí se prémie (prémi pro mě znamenají cca. 30% platu) ... kurva!!! A to že i přes to můžou ředitelé na firmu koupit nový bavoráky :D néééé nezlobte se na mě, ale takovýmhle přístupem na to seru, co bych se dřel když to za to nestojí. Akorát mi přidávají práci ze který plyne spousta zodpovědnosti a samostudia ve svém volném čase nic z toho???

Nechtěl sem být na svojim Blogu sprostej až vulgární, ale tohle je podraz nejvyššího kalibru. Já se dřít nehodlám aby oni si mohli stále žít jak prasata v žitě a jezdit si v luxusních autech.

:D Dokuk nezmění přístup, budu dělat na 50% a blogovat v pracovní době :D
osel1
 


Komentáře

1 richie--stringini richie--stringini | Web | 18. května 2010 v 10:47 | Reagovat

!VÝHRA PRO TEBE!

2 Infantility* Infantility* | Web | 30. května 2010 v 20:43 | Reagovat

Blogování v pracovní době je fajn, dokud ti na stole nepřistane obálka s vyhazovem, popřípadě ti tam nepřistane udýchaný šéf s úmyslem řvát na tebe :D

Jinak krize nekrize, lidi na vyšších místech si dělají, co chtějí. Je to smutný, ale je to tak. Když byla mamka s bráchou na mateřský, nebo taťka přišel o práci, bylo to těžkký, dlalo se vyžít. teď mají oba práci a je to hrůza. Všude se něco platí, ael nepřidává se... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama