Mladá generace

14. června 2010 v 14:54 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Teď jsem byl na oslavně 18tých narozenin (bohužel né mojich :D) a jelikož to bylo daleko a musel hned druhý den brzo ráno rozumě fungovat, jel sem autem. Pro ty co mě ještě moc nezaní ... cooo???? pátek a bez alkoholu??? NEEXISTUJE!!!! ... cca 12ti lidí co zas tak často nevidim v rozmezí 16 - 40 let. Ač přes propastněj generační rozdíl a občasné skupinkování (v takovém počtu to myslim ani jinak nejde) všichni našli společnou řeč. :D jako nezávislý pozorovatel jsem byl dokonce svědkem hádky mezi nejstarším a nejmladším členem. Nehledě na tvrdohalvost obou účastníků bylo velice zajímavé pozorovat protiargumenty obou stran a co mě nejvíce zaskočilo, mladší generace spor vyhrála.


Né že bych nevěřil, že si dokáží obhájit vlastní názor, ale na začátku sporu jsem souhlasil s dříve narozenýma. Postupem hádky jsem přešel do neutrální pozice a nakonec jsem na to dostal úplně jinačí názor než všichni ostatní. Zkráceně řečeno, neni dobré "škatulkovat" a házet všechny do jednoho pytle.


Toto mě utvrdilo v myšlence že každý má vlastní názor a jak již z blogů vím, že i mladý si ho dokáží také velice dobře prosadit a obhájit a to dokonce i z očí do očí.


Velice zajímavej odpočinkovej a příjemnej večer s plno náměty na přemýšlení. Kéž by jich bylo víc takových
 


Komentáře

1 Infantility* Infantility* | Web | 21. června 2010 v 14:03 | Reagovat

Já si vždycky víc rozuměla s mladšíma, nebo výrazně staršíma. Tak nějak moje generace není pro mě dobrá :D

Na jedné oslavě 18tin jsem byla před svými osmnáctinami. Bylo tam snad 100 lidí, celá vesnice, slavily se 4 narozeniny dohromady. Nikdo se o nikoho nestaral. Pozdějš byla uvolněnější zábava, tak i já jsem se nechala zlákat a užívala si to..

A to, že je někomu 15 neznamená, že nemá více rozumu, než nějakej zhýralej čtyřicátník. A pátek bez alkoholu na akci asi už fakt nejde. A pokud někdo sedí v hospodě s Kofolou, ostatní se na něja dívají jak na zjevení.

Taky bych potřebovala někam vypadnout, ale jaksi se mi to poslední dobou nedaří.. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama