Setkání ...

27. července 2010 v 15:49 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Rád poznávám nové lidi a nejraději osobně :D jen k tomu musí být ta správná příležitost. Ona vlastně ani nemusí být ta příležitost, stačí se prostě nějak seznámit a pak už to jde tak nějak samo.

Jedna taková příležitost se mi teď naskytla. Jsem pozanej na chatu k někomu, kdo mě nikdy neviděl, koho já jsem nikdy neviděl a ani dalších 8 pozvaných :D

Známe se z jedné nejmenované online hry a občas spolu mluvíme i přes TeamSpeak (hlasová komunikace, něco jako konferenční hovor u Skype). Dle mého skromného názoru můžete člověka i přes textové zprávy a občasnou hlasovou komunikaci celkem poznat, ale osodní setkání tomu dá hned jiný rozměr. Moc se na to těším, zase spolu probdíme další noc, ale tentoktráte všichni opravdu spolu.

Je až neuvěřitelné, jak drobné události či dokonce náhody pospojují podobné lidi a tak nějak je spojí do kolektivu, který je pevný a řekl bych že i spolehlivý. Je to jako prvák na střední, kde vás několik úspěšnějších spojili do jedné třídy. Jen s tím rozdílem, že každý máte individuální cíl - odmaturovat. Zatímco naše partička musí spolupracovat abychom dosáhli kolektivního výsledku.

No, to jsem se trochu zakecal špatným směrem :D a stejně už mi končí pracovní doba, tak to trochu zkrátím ... moc se těším a bude to fajn. Stejně jako si s kolegama z práce děláme takzvanou "poradu" kde pouze jdem do hospody a pomlouváme šéfy :D

meeting
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama