Krma ....

16. ledna 2011 v 4:21 | SkyBob |  Myslenkove pochody
"Věřím, že co se má stát, to se stane. A tak se taky snažím žít. Děláš dobré věci a dobré věci se stanou i tobě. Děláš špatné věci a ty se ti pak vrátí. Karma." Hláška ze seriálu Jmenuju se Earl, kdo nezná.

Za posledních pár dní jsem vykonal spoustu dobrého, opravdu jsem na sobě zapracoval, pomohl jsem spoutě lidem a odměna??? Ne ... omlouvám, se ... sůl mi už rozežírá oční víčka a sem úplně vyřízenej. Nejraději bych si teď prostřelil hlavu a všechno zkoncoval. Už je to jisté ... do půl roku přijdu o všechno ... o všechno, co mi v reálném životě dělalo radost. Zavřou mojí nejoblíbenější hospodu a co je snad ještě horší ... barmanka se stěhuje do jiného města. Většina z vás asi nevidí souvislosti, tyhle dvě věci ... to je celej můj život. Co mi pak zbude? Heh ... chtěl bych to i teď brát s úsměvem, ale teď to vážně nejde. Práce je srašně náročná a jediné na co se vždycky těším je, že přijde pátek, a já ztrávím pár hodin v kině na baru a budu kecat s barmankou, pak zajdem někam dál, dáme pár rumů a hurá spát. To je ta jediná věc, co mě držela naživu celý tejden. 

A co teď? Kurva ... přišel sem o důvod chodit do hospody, přišel sem o jediného člověka, který semnou dokázal pít, přišel sem o posledního přítele!

Takže co teď? Co mi teď zbylo? Blog, brácha (kterej na mě nemá čas), volejbal, práce, práce na baráku. Heh ... to je málo, to je kurva málo. A co budu dělat v pátek až přijdu z práce? To jako mám zůstat doma? Nebo zajít někam na blind a modlit se ať tam je někdo známej?

Omlouvám se, ale už vážně nemůžu dál, jdu se někam vybrečet, protože můj život tak jak ho znám končí. Končí všechno, co jsem měl kdy v životě rád, opouštějí mě všichni, co jsme měl v životě rád, všechno je na hovno!

Žádná karma neexistuje, to je jen snůžka hovadin. Špatné věci se stávají těm dobrým lidem a dobré věci těm špatným!

CO JE TOHLE KURVA ZA SPRAVEDLNOST??? 
 


Komentáře

1 Tess Tess | Web | 22. ledna 2011 v 23:57 | Reagovat

To dobré teprve přijde, věř že ano :). Ikdyž si teď myslíš,že sji přišel o všechno. Za půl roku se podíváš zpátky a je možné že všeho budeš mít mnohem víc než jsi měl. Věřím že jestli jsi tak dobrý člověk jak říkáš:), není možné aby se ti to jednou nevrátilo.
T.

2 Miriam Miriam | Web | 10. února 2013 v 23:35 | Reagovat

[1]: Myslím, že se stalo tak, jak říkáš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama