Úplně nový den

31. ledna 2011 v 9:51 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Byl pátek po práci a já jako každý pátek, chtěl jsem vyrazit do své oblíbené hospůdky. Hezky si sednout na bar, dát si dvě, tři piva a pak nějaké nealko a po zavíračce ještě nekam zajít s barmankou.
Takovejhle pátek ... nevím, prostě perfektní den, jenže již brzo mi všechno vezmou. Budu si muset najít něco jiného, něco co mi pomůže se odreagovat po těžkém týdnu, něco co mě bude bavit.

Tenhle pátek jsem si to prvně zkusil. Když už jsem byl připraven odejít, uvědomil jsem si, že takhle to už dál nepůjde. Takže co teď? Půjdu někam jinam? Jenže u nás není další jiná hospoda, kam bych si mohl v klidu sám sednou. Rozhodl jsem se teda, že zůstanu doma a zařídím si pár věcí, na které jsem neměl čas. Bylo to hrozné, seděl jsem tam jako tělo bez duše a neměl chuť vůbec na nic. A aby toho nebylo málo, ani spát se mi nechtělo. Šel jsem si teda zahrát nějakou hru. Pořádnou rubačku, nic logického ... hraju, hraju, hraju a najednou slyším sramocení v kuchyni. Kouknu na mobil a ono už je 6 hodin a mamča vstává do práce. Jooo asi bych už měl jít spát, abych taky něco udělal. Lehnul jsem si vzbudil jsem se až na oběd. Dal jsem si jídlo a šel si lehnout znova. Ten den sem vůbec nic neudělal a na tréningu jsem byl taky hodně marnej. Tahle hroznej pátek jsem nezažil už dobrejch 5 let, co pravidelně chodím do hospody.

Říká se, že každé začátky jsou těžké, ale že to bude až takhle hrozné ...
Vůbec nevím jak dál ... přišel jsem na křižovatku, ze které nevidím ani jednu cestu dál a cesta zpět už neexistuje. Jsem unavenej, unavenej tímhle "životem", unavenej prací, prostě totálně vyřízenej. Nic mě nebaví, nic mi nedělá radost, nic mi nedodává energii.

Dokonce ani na hory (moje nejmileší věc) ... nevím, prostě už se na ně netěším tak jako dřív. Já vím, že až tam přijdu, tak budu asi mluvit jinak, ale už to není jakové jako dřív.

Tak a dost Bobo ... musíš se schopit, musíš se zase postavit na nohy, zatnout zuby a začít bojovat. Já vím, bude to těžké, ale půjde to. Nový začátek ti dává obrovskou možnost volby kterým směrem se dát, stačí si jen prosekat cestičku! 
 


Komentáře

1 Alex Alex | Web | 1. února 2011 v 11:49 | Reagovat

Dáš to.., věřím, že si něco najdeš.., nějakou aktivitu..která ti "zabije" páteční večer.¨Teda.. vím.. doufám v to..a..Držím ti palce, abys to dal.., protože na to máš, a tohle už 100% VÍM!

2 Victoria* Victoria* | Web | 1. února 2011 v 15:09 | Reagovat

Hodně štěstí, já žádnou aktivitu taky nemám, a mám s tím problémy, asi ti ani nemůžu poradit, jen popřát hodně štěstí:)

3 Killjoy Killjoy | Web | 3. února 2011 v 19:17 | Reagovat

já mám dneska takovou dost divnou náladu, kdy mě štve naprosto všechno na světě. Nespravedlnost, nesmyslnost světa, to, že člověk se narodil proto, aby mohl být zodpovědný a celý život něco musel a podobně. Jsem svobodný člověk a toužím po svobodě. A zrovna dneska v této divné náladě mě napadlo, že se motám a nevím, jak z něj vyjít. A když bych chtěla nějakou aktivitu, co mě vyvede z tohoto začarovaného kruhu, tak mám problém s tím, že bydlím ve vidlákově. Nejbližší velkoměsto je 50kilometrů vzdálené a strašně bych chtěla dělat baseball. No..mám smůlu a budu si muset počkat až se někdy až budu stará a plesnivá přestěhuju třeba do většího města :D Hlavně aby přišla ta doba a já se rozhoupala... je mi smutno při pomyšlení, že směřuju nikam.

P.S. ráda jsem si zase přečetla nějaký tvůj článek, dlouho jsem tu nebyla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama