Zajímavá situace

15. ledna 2011 v 3:58 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Koukám, že můj blog moc lidí nečte, takže si můžu s jistotou psát co chci :D

Dneska se mi stala velice zajímavá věc. Byl jsem naprosto vyřízenej z práce a už po prvním pivu (už nepiju, takže dvě, max. tři a domu) jsem byl docela unavem. Tak ale jedno pivo přece platit nebudu, tak si dám ještě jedno. Tak ae třetí a poslední a jdu domů. Tak ještě kafe a jdu ... no ... barmanka už měla padla, takže ještě zajem na jednoho jediného panáka a hurá domu.

Jenže co se nestalo ... postala tam svého exexpřítele a zase se rafli. Jako nezávlislá osoba jsem se nechtěl vměšovat do "hádky" do které mi nic není, takže jsem sledoval startrek v TV ale ta jejich hádka se vážně nedala přeslechnout. Stýle jako nezůčastněná třetí stana jsme se je snažil dostat od sebe a změnit téma konverzce na něco jiného, ale marně. Vyhrotilo se to na tolik, že on musel odejít a barmanka zůstala v slzách. To bych nebyl já, abych jí nešel utěšovat, a byl jí oporou. Sice jde jen o jsedno malé obětí, ale v této situaci pomůže mnohem víc, než si vůbec dokážete představit. Dokonce jsem pak žehlil i problémy s jejím nínějším přítelem :D joooo udělal sem ze sebe vola a ožralu, ale pro dobrej účel.

Já nevím, sám jsem na tom dost špatně, ale stále dokážu všechno řešit s úsměvem (i když mnohdy jen předstíraným) a to mi dodává sílu. Pak ještě cítím, že na mě přátelé spoléhají. Nevím, asi není smyslem mého života asadit strom, zpolodit syna, a postavit dům :D i když s tím domem, ten už stavím :D

Přátelství je mi nedevše a dokážu obětovat okonce i vlastní štěstí jen kvůli tomu, nebo spánek a spoustu dalšího. Dneska se mi to potvrdilo a když pro mě osobně to žádné štěstí nepřinelso, tak pro ostatní ano.

Dělá mě to šťastným, na to, abych byl opravdu šťasný .... to je asi ještě daleko 
   
 


Komentáře

1 Miriam Miriam | Web | 15. ledna 2011 v 21:00 | Reagovat

Omlouvám se. Ráda tvůj blog navštěvuju a ráda ho čtu. Vždy mě nějak potěší nebo naplní něčím zajímavým, ale jaksi nestíhám. To víš, čekají mě přijímačky, soutěž v klavíru, příprava a rozhodování se střední a do toho plno jiných věcí... :-(

Máš pravdu. Jedno malé objetí dokáže udělat hodně. A myslím, že nejlepší útěk od svých problémů, je pomáhat druhým s jejich problémy. Taky se snažím pomoct nebo poradit kamarádům. Ale někdy to nejde. Jsem asi někdy moc uzavřená do sebe.
A ty jsi jeden z mála příjemných a citlivých kamarádů (můžského pohlaví :D ), co znám. Jsi úžasnej. Jen je škoda, že na zemi neexistuje tzv. karma. Kdyby opravdu existovala, byl bys teď v mnohem lepší situaci s upřímným úsměvem na tváři.

Měj se hezky. :-)

2 Tess Tess | Web | 23. ledna 2011 v 0:01 | Reagovat

Musíš být úžasný kamarád. Ona si toho určitě cení a až budeš potřebovat ty, taky ti to ráda oplatí. Líbí se mi,že sji ochotný pro přátele udělat cokoliv. :)
Tvůj blog moc lidí nečte,ale mělo by :).
T.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama