Nic

1. dubna 2011 v 16:05 | SkyBob |  Veřejné
Již strašně dlouho jsem nenapsal žádný nový článek a proč?


Asi největší důvod je kupodivu nedostatek času :D i když to je spíš výmluva, jak jsem již mnohokráte pronesl pravidlo mého učitele ze střední: "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."
Takže kdybych opravdu chtěl zase něco napsat, čas by se určitě našel, sice třeba na úkor spánku, ale našel.

Další velkej důvod byl, že nebylo o čem psát. Jediné, co mě tak napadá jsou články o práci (obzvláště mezilidské vztahy, zasr*ný zákazníci, deb*lní ředitelé ....), no prostě jen samé stížnosti a popisování, jak je život nespravedlivej. Jenže to by byli jen další články "o ničem" a krom toho, že byste (kdybyste si nedejbože ten článek přečetli celý) měli představu, jak to asi tak u mě vypadá ... prostě by se tím vůbec nic nevyřešilo. Nevím co se změnilo, ale nemám chuť, náladu, dokonce ani potřebu se z něčeho takového "vypsat". Mám jiné způsoby jak se zbavit vzteku z práce :D prostě padne čtvrtá hodina a já všechny starosti vypouštím z hlavy. Ono mi vlastně ani nic jiného nezbejvá, protože jinak bych se taky mohl zbláznit. A navíc to vlastně ani při mém zápřahu nejde, když nejsem na volejbale, v hospodě, nebo nepracuju na baráku, tak jsem doma a tak vyčerpanej, že akorát sednu k PC/TV a po chvilce jdu spát. A bude hůř :D začíná bejt teplo, takže z práce budu jezdit přímo na plážák (Beach Volejbal), takže s časem a energií to bude ještě horší. To už vážně na nějaké špatné nálady, nebo dokonce myšlenky nebude síla a čas vůbec.

A proč taky vlastně, vždyť mám docela fajn život, dělám si co chci a kdy chci, prakticky nejsem ničím omezen, s rodiči dobře vycházím od té doby, co to vzdali s mojí výchovou, v peněžence stále dost peněz, vlastní auto, jsem relativně zdravej ... když si to tak zpětně čtu, nemám si na co stěžovat. Co by za to jiní dali mít takovejhle život. Ale přeci jen cítím, že v mém životě něco chybí. Chybí mi přátelé ... ti co mám, se buď již odstěhovali, a nebo se chystají odstěhovat. Nic proti "virtuálnímu přátelství" ale osobní kontakt je přeci jen něco jiného. Vždycky sem měl někoho, s kým jsem sdílel své radosti a starosti, prostě spřízněnou duši co si na mě dokáže občas udělat čas, zašli sme na pivo, nebo se jen tak projít a kecali a kecali a kecali a bylo nám fajn. Ale poslení dobou je to čím dál horší. Chybí mi vrstevníci, chybí mi ... no nic :D padla čtvrtá hodina, vypouštím starosti z hlavy a jedu domů :D třeba cestou narazím na nějakou tu spřízněnou duši :D a nebo večer v hospodě :D dnes je ochutnávka nového piva, tak sem na něj moooc zvědavej
 


Komentáře

1 Bow Bow | Web | 5. dubna 2011 v 14:17 | Reagovat

Ochutnávka nového piva...:D:D snad chutnalo :)
Taky mám radši "reálné" přátelství, než virtuální. Ikdyž v tim virtuálním světě jich mám víc. O hodně. V reálu mám jen opravdu pár přátel, co za to stojí a ostatní už odpadli. Asi to nebyli ti praví přátelé pro mě. Ale co, život de dál..:)
Co zkusit nějakou novou aktivitu.? Poznáš nové lidi ( nové slečny...:D) a tak :) hned ten život bude zase o píď barevnější :)

2 Miriam Miriam | Web | 8. dubna 2011 v 21:45 | Reagovat

Naprosto chápu tvůj nedostatek času. Stačilo mi, když jsem ti napsala smsku. 8-O  :D
Nevím, na co si stěžuješ. Máš skvělej život a nemáš čas na nudu. Navíc máš práci a peníze. To je skvělé.
Ale přátelé jsou vzácní. Chápu, že virtuální kamarádi nejsou to pravé ořechové. Sama mám taky jen pár opravdu věrných přátel. A i kdyby nevadilo virtuální kamarádství, tak myslím, že na blogu asi není moc tvých vrstevníků, nemám pravdu?
Je mi tě líto. :-( Kdyby na tebe padla nuda (což asi nebude brzy), tak klidně napiš. Já se narozdíl od tebe nudím často. A nebaví mě to...

3 Miriam Miriam | Web | 11. dubna 2011 v 18:02 | Reagovat

Jediný důvod, proč jsem tu písničku od Apocalyticy přidala s neoriginálním klipem je ten kec na youtube: "Vkládání je na požádání zrušeno". :-|
Samozřejmě, že origoš je skvělý. :-)

4 Blackie Blackie | E-mail | Web | 18. dubna 2011 v 7:13 | Reagovat

Jo, máš hezký život. Co já bych dala za to, přijít z práce a vyjít si na nějaký volejbal nebo do hospody s kamarádama. Mít vlastní auto.
Ale nebudu si stěžovat. Třeba to na mě taky čeká. Nevim, co se děje, že se neozýváš, což mě mrzí a nejsem z toho v klidu.
Doufám že pivo chutnalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama