Květen 2011

NOT only another day

27. května 2011 v 16:07 | SkyBob |  Veřejné
Následující článek jsem psal celý týden. Bylo to převážně kvůli nedostatku času, ale největší důvod byl ten, že to pro mě bylo emotivně hodně náročné ... uvědomil jsem si, jak by můj život mohl vypadat a jak bych mohl být šťastný. I když můj dosavadní život nebyl špatný, nebo spíš sem se s tím tak nějak smířil a co není špatné je vlastně dobré. Jenže teď, když vím jaký by můj život mohl být už můj život není tak skvělí.
Takže kdo máte odvahu, račte se začíst, ale nedoporučuju :D tím, jak jsem to psal dlouho se clánek stal chaotickým, přerušovaným a nezajímavým :D ale jestli to chcete risknout :D

Pátek 13.

14. května 2011 v 2:20 | SkyBob |  Veřejné
Nejsem pověrčivý, pro mě to je prostě pátek jako každý jiný ... vážně??? Co si to nalhávám, kdy sem naposledy odpracoval 18 hodin, a kdy sem naposledy vynechal hospodu. Ha ... sobota skoro 2 hodiny ráno a já teprve přestal pracovat, to jsem to teda dopracoval.

Už dlouho sem chtěl napsat nějakej článek, ale bohužel ... časová tíseň mi už nedovolí ani číst blogy, natož něco psát a docela mě to mrzí. Dokud je můj mozek rozpálenej do ruda a myslí jen a jen na práci, tak je všechno "v pohodě" ... jenže když už náhodou mozek přestane pracovat na plný obrátky a zrovna ho nepumpuju překysličenou krví při volejbale a nebo alkoholem ... pak začnou problémy ... zase uteklo spousta dní a vůbec nic se nezměnilo. Už sem ve věku/stavu, kdy počítám každý den, čím dál víc stárnu a vzdaluji se od svích představ "spokojeného života" ... ale nic, je toho zase na mě moc a už pomalu nemám nikoho, o koho se opřít, kdo by mě podržel, kdo by přinesl do mého života zase trochu šťávy.

Ale co, vlastně celej svůj život sem byl sám a vždycky sem to zvládal, tak proč by to teď mělo být jiné