Bad time

28. května 2012 v 12:34 | SkyBob |  Myslenkove pochody
Stalo se toho moc za tento týden … něco špatného, a něco ještě horšího.

Za zmínku stojí hlavně smrt mého kamaráda, zítřejší soud přítele barmanky (s největší pravděpodobností dopadne špatně), krize ve vztahu s mojí láskou, průsery v práci, zdraví, peníze …

Smrt je součástí KAŽDÉHO života a dříve či později si přijde pro každého z nás. S tím se nedá nic dělat, to se dá akorát přijmout.

Je potřeba doufat do poslední chvilky, nikdy není nic tak úplně ztraceno. A i kdyby to dopadlo nejhůř, jak mohlo … nějak bylo a nějak zase bude.

Krizí je stále víc a víc, ale stejně … miluju jí jako nikdy nikoho v životě. Možná i já takový optimista jsem na chvilku ztratil naději a stal se ze mě pesimista … ale spolu zvládneme všechno na světě a takováto drobnost mé city k ní nemůže ani otřást. Přinesla světlo do mého života, je pro mě všechno a udělám pro ní cokoliv.

Néé vždy se bude dařit, i když pro to uděláte všechno J důležité je, že máte pořád práci

Peníze … peníze v dnešní době znamenají moc. Pro mě peníze znamenají jak často uvidím svojí lásku … snad jich bude zase hodně ;-)

----------------------------------------------------------------------------------------

Bylo toho všeho na mě moc, ale přátelé a především moje láska mě v tom nenechali a díky všem jsem zase ten usměvavý Bob. Všem Vám moc děkuji, ani nevíte jak moc si Vás vážím
 


Komentáře

1 Miriam Miriam | Web | 28. května 2012 v 17:53 | Reagovat

Bobe, jsem pořád s tebou. A ty to víš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama