Červenec 2012

Heavy Hour

5. července 2012 v 23:12 | SkyBob
Setím si tak ve svém křesle, sám, v úplné tmě. Jen mihotající svit z monitoru a televize mě osvěcuje a dělá mi společnost. Je toho tolik, co bych chtěl dělat, je toho tolik, co bych mohl dělat ... a já si tam tak sedím, hlavou mi proudí tisíce myšlenek, tisíce vzpomínek.

Padla na mě těžká hodinka, možná by bylo lepší jít spát ... stejně tu jen sedím a očima hypnotizuju čas ... bez ní nejsem nic, pouze tělo bez duše, co jen tak bezmocně nadechuje a vydechuje, ani myslet nedokážu, natož psát :-)

Kašlu na to, jdu si lehnout a třeba se mi ten otrapa spánek nebude dlouho vyhýbat. Přeci jen odjíždím na dva dny, měl bych se na to vyspat.

Běhlání pro zdraví

4. července 2012 v 23:21 | SkyBob
Tak dnešní běhání vážně hrůza :-) nechtělo se mi až na staďák a tak jsem si dal alespoň své kolečko lesem.

Mám to hned za barákem a je to vážně v pohodě kolečko. Skoro nikdo tam není, jen občas nějaký ten rybář :-) krásná příroda, stín od stromů ...

Vyběhnu z baráku, přeběhnu koleje a už jsem v lese. Kousek běžím a následuje rychlý sestup po serpentinách až k řece s převýšením skoro 60m, dlouhá úzká a nástrah plná cestička podél řeky, a to už jsme v půlce. Na konci této cestičky prudký skalnatý stoupák, opět převýšení 60m a po panelce zpět domů.

Je to paráda, asi4 kmúžasnou krajinou :-) tedaaa ... za normálních okolností ... tentokrát to byla hrůza :-) všechno to bylo šíleně zarostlé, kopřivy větší než já, a bahno ... prostě hrůza.

Asi budu muset vymyslet jinou trasu :-) a nebo vzít křoviňák a trochu to tam upravit ... jen je tu jeden malý problém :-) nemám křoviňák

Je na čase říct leností pá páá

2. července 2012 v 23:04 | SkyBob
Už je to dlouho, co jsem naposled něco dělal :-) tedaaa ... chodím 3x týdně na volejbal a v podstatě každý víkend makat na barák, ale jinak nic. Akorát celý den setím za počítačem a když přijdu domu, sednu si k němu zase. Néé, že bych byl nějaký špekoun, ale přeci jen mě čeká dovolená a tam to bude v celkem drsném režimu: turistika, sport, pařba, turistika, sport, pařba, sport, sport, pařba, pařba :-) takto a nebo dost podobně.

Prostě se potřebuju dostat zase do formy, nebo spíš chci se dostat zase do formy :-) vlastně ani nevím, co je pro mě větší motivace, jestli se skutečně dostat do formy, nebo abych vypadal dobře, nebo abych vypadal dobře pro ní ;-)

Těžké to zamyšlení ... těch důvodů je tolik, že ani nevím, kde začít.
Jak jsem již říkal, potřebuju se dostat do formy, nějak jsem zlenivěl a taky chci tu dovolenou udýchat.
Budu vypadat lépe, chci se jí pořád líbit.
Běhání je perfektní na srovnání si vlastních myšlenek
Relax po psychicky namáhavé práci
Něco sám sobě dokázat, že na to pořád mám, že ještě nepatřím do starého železa
Překonávat sám sebe
Zabít čas, kdy nemůžu být s ní
Vypadnout z baráku, vyhnout se další hádce
...
Takhle bych mohl ještě pokračovat, ale to nejpodstatnější jsem již řekl


Dnešní skóre:
asi hodinové blbnutí s 5kg medicinbalem, pak běh - 8 koleček (3200m) za necelých 14 minut, následně chvilkové popadnutí dechu a pak poslední rychlé kolečko (400m) na vyběhání za 1:25,4


Já vím :-) hrůza ... ale je to jen začátek, a jako každá začátek i toto je těžké a nejde to hned