Je na čase říct leností pá páá

2. července 2012 v 23:04 | SkyBob
Už je to dlouho, co jsem naposled něco dělal :-) tedaaa ... chodím 3x týdně na volejbal a v podstatě každý víkend makat na barák, ale jinak nic. Akorát celý den setím za počítačem a když přijdu domu, sednu si k němu zase. Néé, že bych byl nějaký špekoun, ale přeci jen mě čeká dovolená a tam to bude v celkem drsném režimu: turistika, sport, pařba, turistika, sport, pařba, sport, sport, pařba, pařba :-) takto a nebo dost podobně.

Prostě se potřebuju dostat zase do formy, nebo spíš chci se dostat zase do formy :-) vlastně ani nevím, co je pro mě větší motivace, jestli se skutečně dostat do formy, nebo abych vypadal dobře, nebo abych vypadal dobře pro ní ;-)

Těžké to zamyšlení ... těch důvodů je tolik, že ani nevím, kde začít.
Jak jsem již říkal, potřebuju se dostat do formy, nějak jsem zlenivěl a taky chci tu dovolenou udýchat.
Budu vypadat lépe, chci se jí pořád líbit.
Běhání je perfektní na srovnání si vlastních myšlenek
Relax po psychicky namáhavé práci
Něco sám sobě dokázat, že na to pořád mám, že ještě nepatřím do starého železa
Překonávat sám sebe
Zabít čas, kdy nemůžu být s ní
Vypadnout z baráku, vyhnout se další hádce
...
Takhle bych mohl ještě pokračovat, ale to nejpodstatnější jsem již řekl


Dnešní skóre:
asi hodinové blbnutí s 5kg medicinbalem, pak běh - 8 koleček (3200m) za necelých 14 minut, následně chvilkové popadnutí dechu a pak poslední rychlé kolečko (400m) na vyběhání za 1:25,4


Já vím :-) hrůza ... ale je to jen začátek, a jako každá začátek i toto je těžké a nejde to hned

 


Komentáře

1 Little (T)error Little (T)error | Web | 3. července 2012 v 15:02 | Reagovat

Je to od tebe zodpovědné, že chce o sebe pečovat v tomhle duchu a zároveň milé, že pro tu šťastnou slečnu se snažíš být atraktivní. :) Jen tak dál. Přítel se často dušuje, že od tohohle týdne už doopravdy musí začít makat. (Ne že by to potřeboval, vlastně spíš by potřeboval trochu vydechnout) Denně hraje fotbal, denně posiluje, denně běhá. Je to blázena a naprostý opak mě. Ale tvoje výsledky si myslím nevypadají tak špatně jak říkáš. Navíc jestli začínáš, tak v tom případě spíš kobouk dolů. A držím palce ať to nadšení vydrží ;)

2 doDina doDina | Web | 4. července 2012 v 9:19 | Reagovat

Asi to slunce mě nějak konečně nabilo a chodím si každý den zaběhat ven. Strašnej krpál na začátku ale nahoře odměna v podobě 1500mmetrového "běhacího" kolečka kolem rybníku. No říkám si, že to "dostávání se zas do formy" je sice boj se vztekem, že dřív to šlo mnohem líp, ale nakonec...jen ten les, voda, lepší vzduch a jen já kolem mě :) běhání je super! Ehm...tak ať to jde a ať se ti lepší časy tak jak chceš. A taky pěkonou, namakanou, dovolenou ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama