Povaha

10. srpna 2012 v 10:23 | SkyBob
Nenávidím se … nenávidím se za to, jaký jsem … stále se jen ohlížím na druhé, jejich problémy stavím před své vlastní a chci, aby byl každý spokojený, a vždycky pomůžu.

Ano, možná si řeknete, že na tom není nic špatného … to jsi potom dobrý a hodný člověk … jenže ty "hodní" mají v životě kurevsky těžké, jsou odsouzení žít v osamění a stále být někým "využíváni", jelikož jsou jistota a nikdy neřeknou NE.

Obzvláště vztahy jsou komplikované a dle mých dosavadních zkušeností prostě dlouho nevydrží.
- Buď se rozejdou, aby mohl být protějšek šťastnější
- Nebo takovýto snadný a bezstarostný vztah prostě přestane toho druhého bavit, jednoduše se začne nudit
- Třetí možnost je ještě ta, že kvůli té kurevské povaze jednoduše nic nezačne

Stejně jako je jen nepatrný rozdíl mezi genialitou a šílenstvím, tak stejný rozdíl je i mezi hodným a troubou (hlupákem)

Mnohokrát jsem slyšel: Jak to, že tak hodný kluk jako ty nemá holku. Nebo: Tak hodnýho kluka by chtěla každá … a nejzajímavější na tom je to, že tohle říkají obzvláště ty ženské, co mají za přítele ty největší hajzly a stejně je pořád bezmezně milují.

Když se tak zamyslím, tak všechny mé dosavadní vztahy skončili, nebo dokonce vůbec nezačali kvůli mé kurevské povaze. Stále se snažím změnit a myslel jsem, že se mi to i daří, ale opak je pravdou. Možná jsem svojí povahu trochu poupravil, ale základ je pořád stejný. A kvůli tomu opět ničím to, na čem mi v životě nejvíc záleží. Chovám se jako idiot a vážně bych si měl nafackovat, abych se probral.

Tenhle vztah je to nejlepší, co mě kdy potkalo a to i když je v něm spousta obrovských překážek … prostě to stojí za to. Stojí za to bojovat. Stojí pro to obětovat úplně všechno. Dost bylo toho malého, ustrašeného kluka, co vždy jen tiše stál a z povzdálí sledoval, jak mu štěstí protéká mezi prsty. Taková šance se vyskytne jednou za život a vážně by byla chyba si jí nechat utéct. Miluju jí, je mi vším … má životní láska :-*
 


Komentáře

1 Little (T)error Little (T)error | Web | 12. srpna 2012 v 12:06 | Reagovat

Měla bych si asi dávat pozor. I já mám pověst takové té "hodné". Když je někomu ouvej, jde za mnou. Když chce někdo s něčím poradit, jde za mnou. A tak dále, a tak dále, sám to asi znáš.
Ale bojuj, držím Ti palce a určitě Vám to vydrží.. :) Nevzdávat se bez boje, to je myslím velice správné řešení!

2 doDina doDina | Web | 13. srpna 2012 v 23:47 | Reagovat

ahoj..dlouho jsem nečetla stvoje smutnění, ale vypadá to, že vše je na stejné vlně :( Líbí se mi tvoje přirovnání k chuti piva z minulého článku. Je to dost trefené, až to smrdí. Ono prostě to věčné "vyběhávání" nebo zapíjení nevybouřených emocí nefunguje. Nevím, jestli ti to může dodat na síle, ale cítím se stejně. Je to neskutečný boj, který se děje hlavně v nás. A nevím, jak to vydržet, ale utíkat rozhodně nejde.Jsem ráda, že jsi ten "hodný" člověk, protože pro takového pak bude nejen hodná, ale i ta nejlepší slečna. :) krásný konec článku. ať se stane cokoliv.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama