3th day

19. září 2012 v 20:41 | SkyBobMému srdci asi ještě pořádně nedošlo, co se vlastně stalo. Vždycky se tak rozbuší, když se připojí na skype, když mi přijde SMS, když mi jí něco připomene.

Ale jinak se držím statečně, už ani nemám moc slané tváře, nemyslím na to, nemyslím na budoucnost. Jen v noci nemůžu spát, převaluji se ze strany na stanu, hlavou mi proudí tisíce myšlenek i když nemyslím na nic, jen tiše doufám, možná sním ...

Vlastně zatím ani nikdo nic nepoznal. No bodejť by ano, když nechodíš mezi lidi co?
Asi holt umím dobře předstírat a držet si pokerface za každou cenu. Nebo to možná bude tím, že už tě nikdo pořádně nezná, upnul ses jen na ní a na okolí už ti nezbyl čas.
Když se tak zamyslím, jsou asi jen dva další lidičkové, co mě vždy prokouknou. Moje sekretářka, ale ta je na dovolené v Řecku a vrátí se až příští měsíc. Tou druhou osůbkou je kdo jiný, než barmanka. Té vždycky stačil jediný pohled a hned věděla vše. Ona mě zná daleko lépe, než všichni ostatní dohromady. No bodejť by ne, když jsme se spolu tři roky každý pátek a skoro každou sobotu opíjeli, a v takové stavu vážně nic neutajíte. Ale ani ona nic netuší. Tak to tak vypadá, že dokud nezměním status na FB, tak se nikdo nic nedozví. Heh, jaká ironie.

Zavalit se prací, náročnou prací, toď lék na všechno trápení. Jen škoda, že nemůžu štípat dříví, to mi vždycky moc pomohlo a možná mě to i baví. Snad zítra bude hnusně a už konečně půjdeme na tréning do tělocvičny. Potřebuju se vybít, pořádně zamakat na svém těle, totálně se vyždímat až do posledního dechu, abych už neměl sílu na nějaké bloumání a mohl konečně zase "normálně" spát.

Držím palečky všem nešťastně zamilovaným a přeji hodně štěstí a hlavně mnoho sil.
 


Komentáře

1 doDina doDina | Web | 27. září 2012 v 22:32 | Reagovat

nový tenisky, teplý běhací kalhoty ...a vyrazit. každý den až do umření :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama