Pauza

18. září 2012 v 11:50 | SkyBob
Už ráno jsem věděl, že ten včerejší den bude špatný … do dvou hodin jsem najel pouhých 35km a za tu krátkou cestu jsem musel 3x prudce na brzdy, protože mi někdo (vždycky ženská) nedal přednost. Vlastně ani v práci nic pořádně nefungovalo, prostě takový "den blbec". To jsem si ještě s úsměvem říkal, co mě asi ještě potká. Deset minut před koncem pracovní doby přišla další supernaléhavá věc. Nejraději bych se na to vykašlal, ale tady šlo o miliony, kvůli tomu jsem byl zase v práci déle, což by mi zas tolik nevadilo, ale byl jsem domluvený s tatíkem, že vyvezeme bordel na sběrný dvůr. Rychle jsem dokončil svou práci a spěchal domů. Takhle rychle a agresivně jsem asi ještě nejel, kdyby mě chytili, tak rovnou přijdu o papíry a budu mít doživotní zákaz řízení … ale stejně jsem to nestihl. Jak již jsem řekl, den blbec. Ale už bylo pozdní odpoledne a předemnou žádná další práce, tudíž žádné potencionální nebezpečí.

Ale opak byl pravdou … bez jakéhokoliv varování, jako blesk z čistého nebe přišla rána, kterou jsem ani trochu nečekal, která mě totálně uzemnila, která mě dostala do kolen a možná ještě níž. Jen jsem tak seděl ve svém křesle, tupě zíral do monitoru, hlavou mi proudilo tisíce myšlenek, vzpomínek, nebyl jsem schopný udělat vůbec nic.

Prohrávám svůj boj na celé čáře. Co jen jsem udělal zase špatně, co jsem zkazil, proč?

Jako by někdo zničil most, po kterém jsem chtěl jít a já teď nevím kudy kam. Ztratil jsem cíl své cesty a jsem tak unavený, že už nemám ani sílu jít dál, hledat jinou cestu, nový cíl.


Bojuj, ještě jsi neprohrál! Ale no tááák … ty přece lépe než kdo jiný víš, jak to v životě chodí

Naděje umírá poslední! Nejsi už moc starý na to, aby si věřil na pohádky? Nebo dokonce na zázraky?

Pauza není konec! Přestaň brečet a zamysli se taky na chvilku, proč by se k tobě měla vracet?

Miluju jí! To ano, to ano.

Nedokážu bez ní žít! V moři je spousta ryb, třeba na tebe čeká mnohem lepší.

Ale já chci jen jí! To se vážně chceš jen takhle trápit doufajíc, že třeba za nějakých 5 let budete konečně spolu?

Nechci, ale miluju jí … radši se trápit, než být bez ní! Jsi blázen a sobec, vždyť jí tím akorát zničíš mládí, možná dokonce celý život. Kdo ví, jestli byste spolu vůbec vydrželi.

Znamená pro mě vše, je to můj andílek strážný, má životní láska! Toto není argument pro to jí zničit život.

Miluju jí … miluju jí … miluju ji. Neboj, za chvilku bude stejně konec světa a pak už to bude všechno jedno.


Neříkej sbohem, protože tímto to rozhodně nekončí, dokud nepadl poslední výstřel, stále je tu naděje, sice hodně malá, ale je. Musíš myslet pozitivně a i kdyby to náhodou nevyšlo, prožil jsi bezkonkurenčně nejnádhernější rok své života. Rozhodně nemusíš ničeho litovat, protože to stalo za všechny ty problémy, trápení, peníze...
 


Komentáře

1 doDina doDina | Web | 27. září 2012 v 22:29 | Reagovat

ale neeee :-(
teď: pustila jsem píseň a začala číst. Já mám v sobě tolik strachu, že se mi tohle stane, že jsem snad brečela s tebou. Je mi to hrozně líto... Ani nevím, proč to vlastně píšu, řeči nepomáhají. Ve chvíli zoufalství takového formátu mi pomáhá jen lidské teplo, přátelské objetí. Neuzoufej se :(
I believe in being strong when everything seems to be going wrong(audrey hepburn)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama